HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kalitesinden ödün vermeden uzun yıllardır perde sektöründe öncü olarak hizmet veren Türkiye’nin Perdecisi Kaya Perde mekan ve isteklerinize uygun olarak perde tasarımı yapmaktadır. Son trendlere uygun olarak yaşadığınız mekanları çok daha şık ve yaşanacak hale getirecek perde tasarımları ile müşterilerinin beğenisi kazanmaktadır. Her geçen gün güçlenerek yoluna devam eden kendini sürekli geliştirmeye Kaya Perde devam eden  perde çeşitleri satışında kalite ve hızlı teslimata önem vermektedir.

 

Farklı ve güvenilir olmayı hedef olarak belirleyen Kaya Perde dinamik ve yenilikçi kadrosu ile farklı perde çeşitlerini ayağınıza kadar getirmektedir. En uygun ve en iyi fiyat politikası ile müşteri memnuniyetine önem veren firma uzun yıllardan beri perdecilik sektöründe dekoratif kolay temizlenebilen kullanışlı ve kaliteli perdeler üretmeye özen göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi ile toptan ve perakende perde üretimi satış ve montajını yapmaktadır.

Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik perde ve renk çeşitliliği ile ahşap perde, balkon perdesi, çocuk odası perdesi, zebra perde, drape perde, katlamalı perde, mutfak perdesi gibi farklı birçok perde satışı yapmaktadır.

Misyonumuz

Güncel modayı yakından takip eden Kaya Perde firmamız modern kalıplarda geniş bir yelpazede perde satışı yapmakta müşterilerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hizmet sağlamaktadır. Bulunduğunuz ortamın atmosferini değiştirmek yada yenilemek isterseniz standartlara bağlı kalmadan zevklerinize uygun olarak Kaya Perde ile mekanları perde modelleri ile istediğiniz gibi baştan yaratabilirsiniz.

Vizyonumuz

Perde alışverişinizi büyük bir keyif haline dönüştürecek firmamız dekoratif ürünleri ile hayatlarınıza dokunuyor. Zarafetlikleri ve şıklıkları ile hoş bir görünüme sahip perde modelleri arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Hem görsel olarak hem de kalitesi ile ilginizi çekecek en özel perde tasarımlarına firmamız ve web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özgünlüğe ve kaliteye önem veren firmamız deneyimlerini perde tasarımlarına da yansıtmaktadır. Kurumsal ve bireysel perde tasarımlarımız ile müşterilerimizi mutlu etmek için varız.