Bizi Yakından Tanıyın...

HAKKIMIZDA

Kalitesinden ödün vermeden uzun yıllardır perde sektöründe öncü olarak hizmet veren Türkiye’nin Perdecisi Kaya Perde mekan ve isteklerinize uygun olarak perde tasarımı yapmaktadır. Son trendlere uygun olarak yaşadığınız mekanları çok daha şık ve yaşanacak hale getirecek perde tasarımları ile müşterilerinin beğenisi kazanmaktadır. Her geçen gün güçlenerek yoluna devam eden kendini sürekli geliştirmeye Kaya Perde devam eden  perde çeşitleri satışında kalite ve hızlı teslimata önem vermektedir.

HİZMETLERİMİZ

Bulunduğunuz Mekana Modern Bir Hava Katın

Modern Perdeler

Stor Perdeler

Katlamalı Perdeler

Tül Perdeler

Fon Perdeler

Motorlu Perdeler

Ahşap Jaluziler

Dikey Perdeler

Zip Perdeler

Koltuk Döşeme

Minder Kılıfları

Dekoratif Kırlentler

Gölgelendirme Sistemleri

Otomatik Tenteler

Tekne Döşeme

Müşteri Memnuniyeti

Türkiye'ye Hizmet

%100 Kalite

BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

EVİNİZİ MODERN BİR HALE GETİRİN

Perdeci turkiyeperdecisi.com’da. Türkiye’nin Her Yerinden online perde siparişi sayesinde %50 Net İndirimli Alışveriş Yapabilirsiniz.Stor Perde, Zebra Perde, Fon Perde,Tül Perde,Motorlu Perde, Ahşap Jaluzi, Gölgelendirme Sistemleri, Otomatik Tente ve Tekne Döşeme için bizimle hemen iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  
 

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sizler de referansımız olmak ister misiniz?

Türkiye Perdecisi olan Kaya Perde den hem iş yerime hem de evimize perde aldık, çok memnun kaldık. Kaliteli hizmetin yanı sıra güleryüzlü, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olmanız ve samimi yaklaşımınızdan dolayı sizlerden alışveriş yapmaktan ötürü mutluluğumuzu belirtiriz. Hala da sizleri çevremize tavsiye ediyoruz. Başarılarınızın devamını dileriz.
Zeynep Türkoğlu
Okul rehberlik servisine yaptırdığım perdeden çok memnun kaldım. Dürüst ve güler yüzlü bir işletme. Teşekkürler.
Aylin Korkmaz
Perdelerim çok güzel oldu şahane gerçekten dikisleri çok güzel olmuş aynı zamanda pileleri de itinalı ..çok teşekkür ederim evime gelen herkes kimden aldın diye soruyor bende sizi herkese tavsiye ediyorum ..en kisa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle
Muazzez Ertürk