Ahşap Jaluzi

Ahşap jaluzi bulunduğu ortamın havasını değiştiren bir ürün olarak bizleri karşılıyor! İşte ahşap jaluzi perde özellikleri ve avantajları ↓

Jaluzi Perde yatay veya dikey şeritlere ayrılmış parçalardan oluşan perdelerin genel adıdır. Üretimde kullanılan malzemeye göre farklı nitelikler taşır. Jaluzi perde imalatında pvc, alüminyum, ahşap, kumaş gibi malzemeler kullanılabilir.

 Jaluzi perde, üretiminde ahşap kullanılan yatay veya dikey şekilde parçalara ayrılmış perde çeşididir. Bu perdeler, mekanizmanın başında bulunan ip ve çubuk yardımıyla açılıp kapatılır. İstenilen ayarlamaların yapılmasını sağlayan bu ikili jaluzi perde için olmazsa olmazdır.

 

Ahşap Jaluzi Perde Özellikleri

Jaluzi perde çeşitleri dayanıklı ve sağlamdır. Jaluzi perde ile güneş ışığını istenilen açıda alabilir yada mekanizmasını tamamen kapatarak ışığı engelleyebilirsiniz. Bant genişlileri değişen jaluzi perde istenilen ölçülerde ve bant genişliğinde size özel yapılabilmektedir.

 

Jaluzi perde; alüminyum jaluzi, plastik jaluzi ve ahşap jaluzi olmak üzere üç çeşitten oluşmaktadır. Jaluzi perde son zamanların en çok tercih edilen perde türüdür. Önceden genellikle ofis ortamında kullanılan jaluzi perde değişen dekorasyon trendleriyle artık evlerinde vazgeçilmezi olmuştur. İşlevsel ve dekoratif bir görünüm sağlayan jaluzi perde türleri yaşam alanlarının tamamlayıcısıdır.

Doğal Ahşap Jaluzi Perde

Ahşap jaluzi perde sağlıklı ve doğal olması, rahat kullanımı sebebiyle tercih edilmektedir. Ahşap jaluzi perde ürünlerimizi 25mm, 35mm, 50mm ve 63mm slat seçenekleri ile sunuyoruz.

Alüminyum Jaluzi Perde

Alüminyum jaluzi perde hammaddesi hafif ve dayanıklı madde olan alüminyumdur. Alüminyum jaluzi estetik olarak hoş bir görüntü vermektedir. Alüminyum jaluzi 16mm, 25mm, 50mm ve çift cam arası seçenekleri ile üretilmektedir.

Plastik Jaluzi Perde

Plastik jaluzi ya da PVC jaluzi perde olarak adlandırılır. Plastik jaluzi perde yüksek nemli iç mekanlar için son derece uygundur. Plastik jaluzi ürünlerimizi 50 mm slat seçeneği ile sunuyoruz.