Zip Perde

Zip Perde Sistemleri ticari işletmelerde, konutlarda her türlü ofis ve günlük yaşam alanlarındaki gölgelendirme ve dış cephe perde sistemini ifade eder. 

Ergonomik tasarımı ile bulunduğu her ortama uyum sağlar. Ayrıca akıllı ev sistemlerine entegre edilerek mobil cihazlarınızdan kontrolünü aşağı yukarı yönlü istediğiniz gibi hareket ettirme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte güneş ve yağmur sensörünün aktif olması halinde sizin yerinize otomatik olarak hareket etmesini de sağlayabilirsiniz. 

Diğer bir kontrol sistemi ise uzaktan kumanda ile yerinizden kalkmadan tek tuşla istediğiniz pozisyonda ayarlayabilirsiniz veya cihaz üzerinde bulunan kontrol sistemini de kullanabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde zaman ve gereksiz efordan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Zip Perde çevreci tasarımı ile güneş ışınlarından koruması, ısı ve ışık yalıtımını en üst düzeye çıkarması sayesinde enerji tasarrufu elde eder. Rüzgârlı ve yağmurlu havalarda tam koruma sağlar. Kapalı konumdayken sineklik görevi görerek her türlü haşeratı yaşam alanınızdan uzak tutar.

Kumaşlarının mikro delikli yapısı sayesinde hava akımı kolaylıkla sağlanmış olur. Kumaşlarının 5 yıllık garantisi mevcuttur bu süre sonrasında ya da istenildiği zaman kumaş değişimi yapılarak kullanıma devam edilebilir. Kumaşının değiştirilebilir olması, uzun zaman kullanma özelliğiyle zaman ve maliyet kaybını önler. Ayrıca yaşam alanınızda dekor değişikliğine ihtiyaç duyduğunuzda farklı renk kumaş seçeneklerini değerlendirme imkanınız mevcuttur.