Dekoratif Kırlent

Koleksiyonumuzun ilk ürünleri olan dekoratif yastık ve puflar ile dekorasyonlarda kolay değişiklikler yaparak mekanların havasını değiştirmek fikri ilham noktamız oldu.

Yeni koleksiyonumuzda amorf çizimlerle yorumlanan geometrik ve etnik desenler ön planda olacak. Desenleri farklı doku ve kompozisyonlarda buluşturarak hazırlardığımız koleksiyonumuzda siyah, beyaz ve toprak tonları ağırlıkta olacak.
Renkler, evdeki tüm tekstil seçimlerinizde en önemli etken. Tüm renklerin insan psikolojisi üstünde farklı etkileri vardır. Yastık seçimlerinde daha huzur veren mavi, açık mavi, içinde mavilik barındıran grileri, yeşil ve tonlarını, beyazı ve açık pembeyi kullanmaya özen gösterin. Çiçek desenleri ve yorucu olmayan geometrik desenler de olabilir. Kırmızı ve turuncu tonlardan, çarpıcı renklerden uzak durun. Bu alanda sakinlik önemli. Salon için renk seçiminde dekorasyon seçimleriniz çerçevesinde özgürsünüz.

Yaşam alanına farklı bir hava katmanın yolu, dekoratif kırlentlerden geçiyor. Her ne kadar kırlent kullanımı önemsiz bir ayrıntı gibi gözükse de, doğru kullanıldığı takdirde dekorasyona yepyeni bir kimlik kazandırdığı kesin! farklı desen ve renklerden oluşan dekoratif kırlent kullanımının inceliklerini paylaşıyor.

Mekana Göre Kırlent Tercihi

Gününün çoğunu oturma odanda geçiriyorsan, koltuklarını hem şık hem de işlevsel kırlentlerle kombinleyebilirsin. Bunun için yumuşak dolgulu ve konforlu kırlentleri tercih edebilirsin. Dikkat çekici bir dokunuşta bulunmak istersen de farklı boyutlardaki kırlentleri bir arada kullanabilirsiniz.

Dekoratif Kırlent Renk Seçimi

Dekoratif Kırlent seçimi yaparken mobilyalarının rengini ve hatta aksesuarlarını bile göz önünde bulundurmalısın. Sade ve tek renkli bir odan varsa, farklı renklerde kırlentler tercih ederek kontrast oluşturabilirsin. Özellikle dekorasyonunda açık tonlar hakimse, koyu renkli ve desenli kırlentler kullanarak alana canlılık katabilirsiniz.